GÖNDERİM & İADE

KARGO GÖNDERİMİ

Türkiye'nin her yerine standart kargo ücreti 8,90-TL dir. Ayrıca kapıda ödeme ücreti alınmamaktadır. Siparişlerinde gönderimi PTT Kargo ile yapılmaktadır. 

Siparişin kargolanması sonrası PTT tarafından SMS ile sipariş kargo takip numarası iletilmektedir.

Yine PTT tarafından "temassız teslim kodunuz ...." şeklinde SMS alındığı günde kargo teslim edilmek üzere adresinize getirilecektir. 

Alıcının teslimat anında alıcının adresinde bulunmaması durumunda PTT görevlisince bina kapısına kargonun bırakıldığı PTT Şubesinin adı yazılı kağıt bırakılır.

Kargo, bırakıldığı bildirilen PTT Şubesinde 7- 10 gün bekler.

Hukuki porsedür gereğince, kargo alıcı dışında birine teslim edilememektedir.

PTT Mesai Saatleri: HAFTAİÇİ (haftasonu kapalıdır)  08:30 - 17:00

MisBoho.com dilediği kargo firması ile gönderim yapma hakkına sahiptir. Kargo metodu alışveriş esnasında alıcıya gösterilir. Alıcının sipariş oluşturarak süreci tamamlaması halinde sunulan kargo metodu kabul edilmiş sayılır. MisBoho.com siparişin kargolanma sürecinde sorun oluştuğunu tespit etmesi halinde alıcıyı önceden bilgilendirir.

 

El yapımı kategorisnde yer alan ürünlerde özel tedarik şartları geçerli olduğundan ürün bilgillendirmelerinde daha uzun kargo süreçleri hakkında bilgilendirme mevcuttur. Kargo ile ekstra bilgi bulunan ürünlere ait siparişin oluşturulması halinde sipariş, kargoya verilmesi süresi en uzun olan ürünün kurallarına tabidir.

MisBoho.com tarafından sunulan ertesi gün kargoya verme taahhütü kargo firması kaynaklı sorunlar hariç olup, hiçbir koşulda indirim veya tazminat içerecek hakkı içerir şekilde MisBoho.com aleyhine kullanılamaz. 

İADE KURALLARI

MisBoho.com internet sitesinden satın alınan ürünlerin iade koşulları mesafeli satış sözleşmesi hükümlerine tabi olup bu hükümlerce kapsam dışı tutulan ürünleri içermez.

İade hakkı ürünün tesliminden başlayarak 14 gündür. Bu süre zarfından iadesine başlanmayan bir ürün MisBoho.com adresine ulaşsa dahi ücret iade sorumluluğu yoktur.

Ürün iadesi için alıcının whatsapp, instagram, mail gibi iletişim kanalları ile MisBoho.com ile iletişime geçerek iade için gerekli kodu edinmesi gerekmektedir. MisBoho.combu kanallardan iletişim sağlanmadan ya da iade kodu bulunmadan yapılan iadelere ait bir sorumluluğu kabul etmez.